Головна‎ > ‎

Новини

08.10.2018 р.
Співробітники кафедри продовжуть приймати участь в диспансеризації сільського населення. Протягом вересня здійснено 4 виїзди в різні населені пункти Дніпропетровської області, під час яких оглянуто 202 пацієнта: 90 - з неврологічною та 112 - з офтальмологічною патологією.

На фото - лікарі-інтерни Дікунова Дарина Василівна та Ткаченко Максим Костянтинович допомагають проводити огляд пацієнтів


01.10.2018 р.
Наприкінці вересня у Відні відбувся 18 міжнародний конгрес "Євроретніа", присвячений проблемам лікування патології сітківки, на якому з доповіддю виступила доцент нашої кафедри Дунаєва Мілана Валеріївна (на фото - під час доповіді)24.09.2018 р.
Сьогодні - перший день практичних занять у новому навчальному році у студентів 4 курсу! На фото - студенти 4 десятку ІІ міжнародного факультету.


21.09.2018 р.
З 15.09.2018 р. до навчання у очній аспірантурі на кафедрі неврології та офтальмології зараховано Дроздова Володимира Олексійовича, який приступив до планування дисертаційної роботи.


05.09.2018 р.
Вітаємо Дунаєву Мілану Валеріївну з успішним складанням іспиту В2 з англійської мови!


03.09.2018 р.
До навчання в інтернатурі за фахом "Офтальмологія" приступили 17 лікарів-інтернів 1 року навчання: Хвастунова Марія Ігорівна, Хасілєва Анастасія Олегівна, Баландіна Катерина Віталіївна, Ілющенко Анна Андріївна, Гайсановський Олександр Юрійович, Жуковська Олена Андріївна, Ткаченко Максим Костянтинович, Дегтяренко Денис Євгенович, Тесленко Аліна Олександрівна, М'ясоїд Юлія Ігорівна, Семенко Андрій Володимирович, Пінчук Ілля Віталійович, Луценко Тетяна Олександрівна, Насірова Нігара Мааріф кизи, Васильєва Анастасія Олександрівна, Ель Беркані Арзи Ремзіївна та Городецький Сергій Сергійович.


Бажаємо майбутнім колегам успіхів у освоєнні професії та здійснення найзаповітніших мрій!
Comments